Logo

Get in Shape

... Představujeme vám nový cvičební styl inspirovaný bojovými sporty... Get in Shape® inspired by martial arts je nový druh cvičení, sestavený Davidem Stránským - vicemistrem světa a několikanásobným mistrem Evropy ve Freestyle Karate a Kickboxu. Zapojíte při něm celé tělo pomocí speciálních posilovacích technik z bojových sportů, které jsou známé svojí precizností a maximálním využitím a zatížením konkrétních svalových partií. Get in Shape® inspired by martial arts je naprosto nekontaktní a bezpečný druh cvičení, které změní vaše myšlení a vnímání pohybu. Vše probíhá za doprovodu motivační dynamické hudby. Jedná se o opravdu specifické zatížení svalů a těla, které v dnešních komerčních hodinách nemá obdoby. V současné době je to jediné cvičení, kdy za použití speciálních cviků a technik z bojových sportů/umění v jediné hodině obsáhnete kardio zátěž, posilování i strečink. Get in Shape® inspired by martial arts vám změní způsob, jakým začnete uvažovat o fitness!

Get in Shape® inspired by martial arts je komplexní a efektivní program, který vám pomůže získat výbušnost a schopnost zapojení nejproblémovějších svalových skupin v opravdovém pohybu. Typ posilování je jak dynamický, tak statický a je nejefektivnější na tvarování a posilování postavy. Cvičení probíhá pouze s vlastní vahou těla, bez použití činek, což je pro tělo daleko přirozenější.

Get in Shape® inspired by martial arts má společné atributy s maximálně úspěšnými programy založenými na cvicích z bojových sportů/umění, které se předcvičují ve více jak 70 zemích světa, 11 tisících klubech/fitness centrech a které týdně navštíví přes 4 miliony lidí po celém světě.

Get in Shape® inspired by martial arts sám o sobě není, ani nenahrazuje žádný bojový sport/umění. Inspiruje se pouze těmi nejlepšími a nejefektivnějšími cviky, které se v trénincích bojových sportů využívají. Je proto vhodný pro každého bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti. Je zkrátka pro všechny se zájmem o pohyb a zlepšování svých dovedností na poli cvičebním. Je také ideálním kondičním tréninkem pro sportovce se zaměřením na golf, tenis, hokej, fotbal, triatlon, cyklistiku, běh, tanec, bojové sporty a další.

Get in Shape® inspired by martial arts rýsuje, zpevňuje a posiluje všechny tyto klíčové svalové partie: ramena, bicepsy, tricepsy, prsní svalstvo, břišní svalstvo a zádové svalstvo (zevní a hlubokou vrstvu - nejdůležitější svaly pro správné držení těla), přední a zadní strana stehen, maximálně se zaměřuje na hýžďové svalstvo (zadek) a v neposlední řádě lýtka.

Další přínos cvičení Get in Shape® inspired by martial arts:

  1. zlepšuje funkce srdce a plic
  2. zlepšuje koordinaci a stabilitu
  3. buduje a zvyšuje sebevědomí
  4. udržuje pevnost kloubů a kostí
  5. snižuje riziko srdečních onemocnění
  6. ideální jako kondiční trénink pro sportovce zlepšuje kloubně-svalovou pohyblivost a rozsah

Port De Bras

... PORT DE BRAS® je specifické propojení strečinku a tance - klasického baletu; plynulé sekvence pohybů, které protahují zkrácené svaly, uvolňují a mobilizují páteř a kloubní spojení, zlepšují koordinaci, zdokonalují pohybové stereotypy, působí na estetiku a ladnost pohybů celého těla. PortDeBras představuje jedinečný styl učení a techniky úplně pro každého. Nezáleži na tom, že nejste tanečníci, ucítíte neuvěřitelnou energii, kterou vám PortDeBras přinese.

PortDeBras zvyšuje flexibilitu, sílu i rychlost, díky aerobnímu charakteru se při něm spalují kalorie. Největším přínosem je radost z pohybu. Specifickou atmosféru lekce dotváří netradiční hudba. Taneční pohyby rozvíjejí koordinaci a kontrolu a zároveň nechají zapomenout na každodenní starosti. PortDeBras zvládne každý, nevyžaduje žádnou předchozí taneční nebo pohybovou průpravu.

Každá lekce PortDeBras začíná důkladným zahřátím, následuje sekvence jednoduchých prvků, kterou postupně zdokonalujeme do podoby konečné choreografie. Všechny sestavy jsou snadno zapamatovatelné a plynule přecházejí jedna v druhou. Hodina končí krátkým posilováním, protažením a uvolněním.


AeroMix

... Dance aerobik-zábavné spalování + bodystyling-intenzivní formování problémových partií + strečink.